HOME        NASZE MEBLE        KONTAKT        REGULAMIN        KOSZTY TRANSPORTU
 
0 zł
KATEGORIE KOLEKCJE


Komody (37)
Szafy (13)
Łóżka (15)
Szafki nocne (12)
Skrzynie, Kufry (1)
Witryny (15)
Regały (7)
Biurka (5)
Półki wiszące (1)
Szafki RTV (13)
Stoliki kawowe, Ławy (6)
Stoły (8)
Krzesła (1)
Kredensy (9)
Konsolki (2)
Szafki na wino (1)
Garderoby (1)Meble inne niż wszystkie ...


 
 

Skrzynia z drewna litego - SK1cena: 600.00 zł

BIAŁY TRANSPARENTNY


BIAŁY PRZECIERANY


BIAŁY KRYJĄCY


ORZECHOWY


MIODOWY


CZEKOLADOWY


KREMOWY


SZARY


ZIELONY


DUAL KOLORZapytaj o ten produkt?Skrzynia z drewna litego SK1

 

Wymiary:

Szerokość -100cm

Głębokość - 50cm

Wysokość - 50cm

 

Meble z kolekcji klasycznej cechuje prosta i minimalistyczna forma. Meble z tej kolekcji są pozbawione ozdobnych wieńców, filunki i fronty są płaskie, a blaty i krawędzie są jedynie subtelnie sfazowane.  Pozwoliliśmy sobie natomiast nieco zmodyfikować je kolorystycznie i zaproponować Państwu niestandardowe wybarwienia. Np. drzwi, szuflady, filunki boczne oraz blaty w kolorze innym niż konstrukcja. Oczywiście można też wybrać mebel w jednym kolorze. Wszystko to sprawia że  ta kolekcja jest bardzo uniwersalna i jej charakter łatwo zmienić dzięki odpowiednio dobranemu wybarwieniu oraz zastosowanym okuciom. Sprawi to że wkompunuje się idealnie do wnętrz wykonanych w różnym stylu. 

Prosty, solidny drewniany mebel zawsze pomaga stworzyć niezykły klimat w każdym pomieszczeniu w którym się znajdzie. Klasyczna komoda, witryna czy szafa lub kredens doskonale prezentuje się w salonie, jadalni, kuchni czy sypialni. 


 Mebel dostępny w aż 10 wersjach kolorystycznych. Przy wyborze opcji Dual (czyli dwukolorowej) należy szczegółowo opisać które elementy mebla mają być w jakim kolorze. Prezentowane fotografie  przedstawiają jedynie kilka przykładowych możliwych sposobów wybarwienia mebla. 


Do produkcji stosujemy 100% lite drewno sosnowe klejone blokowo lub warstwowo. Spody szuflad wykonane są ze sklejki 3mm, natomiast plecy z płyty HDF w kolorze białym lub z boazerii (meble z drzwiami przeszklonymi). Mebel jest produkowany ręcznie od A do Z przez naszych wykwalifikowanych stolarzy i wysyłany jest w całości. Tylko taki sposób produkcji i wysyłki daje nam pewność że mebel jest na prawdę solidnie skonstruowany, nieporównywalnie lepiej niż np. meble składane przez klientów w domu. 


Istnieje możliwość wykonania mebli w nietypowych rozmiarach, oraz mebli zaprojektowanych przez klienta. Ponadto można dobrać do mebli inne okucia niż prezentowane przez nas. Wszelkie zmiany ustalane i wyceniane sa indywidualnie.

 
tel. 506 365 227
email: biuro@komodka.com
Maków Podhalański
Produkcja mebli z drewna